Hızlı Uzayan Sağlıklı Saçların Tüm İhtiyacı Bu Şişede

HC Complex, saçların uzama evresi olan anajende, saç köklerini diğer bakım ürünlerinde bulunmayan birçok bitki özü, vitamin, protein, mineral ve amino asitler gibi doğru bileşenler yardımıyla besler. Saça uygulandığı süre boyunca derideki kan dolaşımını hızlandırır ve düzenli bir kullanım sonucunda saçların normalden birkaç kat daha hızlı uzamasını sağlar. Tüm bilinen etkilerinin dışında HC Complex, 8 yıldır saç uzama hızına etkisi bilinen ilk ve tek patentli üründür.Siz de, içeriğinde bir toz zerresi kadar bile kimyasal madde içermeyen ve son zamanların en beğenilen saç bakım ürünü HC Complex ile tanışın.

HC COMPLEX'i ŞİMDİ KEŞFET

TÜM SAÇ PROBLEMLERİNE KARŞI 6 FARKLI ETKİ

Saç Uzama Hızında Artış

İçerdiği bitki özleri, vitamin ve mineraller ile birlikte saçları kökten uca besleyerek, daha hızlı ve sağlıklı saç uzamasına yardımcı olur.

Dökülme Karşıtı Aktif Etki

Saçları ve saç köklerini güçlendiren onarıcı aktif bileşenler sayesinde düzenli kullanımda dökülmenin önlenmesine yardımcı olur.

Doğal ve Profesyonel Bakım

HC Complex; kimyasal hiçbir madde içermez. Tümüyle doğal ve benzersiz formülü, profesyonel bir saç bakımı yaparak sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar.

Yıpranmalara Karşı Tam Koruma

Boya, röfle gibi uygulamalara ve yanlış ürün kullanımı sonucu meydana gelen yıpranmalara karşı saçlarınızı onararak, güçlü bir koruma kalkanı oluşturur.

Kepek ve Saç Derisi Sorunlarında Etkin

Saçın yağ ve nem dengesini düzenleyerek, gözle görülen kepeğin ve diğer saç derisi sorunlarının giderilmesinde olumlu etki gösterir.

Kolay Şekil Alan, Hacimli, Parlak Saçlar

Saçlarınızı elektriklenme, mat ve cansız görünüm, zor şekil alma gibi olumsuz özelliklerden kurtararak hacim ve parlaklık kazandırır.

BENZERSİZ ÜRÜN İÇERİĞİ

HC Complex içerisinde, toz zerresi kadar bile kimyasal bulunmaz. Bunun yerine onlarca farklı çeşit bitkisel bileşen yer alır. Bu tabloda, HC Complex'in içerdiği sadece bazı bitki özleri ve bitkisel yağlar gösterilmektedir. Ek olarak HC Complex, saç için gerekli bir çok doğal vitamin ve mineral içermektedir.

Organik Zeytinyağı

Eski çağlardan beri Akdeniz kadınlarının güzellik formülü, diğer adıyla gençlik iksiri. A ve E vitaminleri ve antioksidanlar içerir.

Isırgan Otu

Saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur. Saç derisindeki kurumaya, tahrişe ve kepeğe karşı faydalıdır.

Sinameki

Batı Hint adaları ve Güney Amerika gibi sıcak iklimlerin saç uzama hızını artırdığı bilinen bitkisi.

Hint Yağı

Uzakdoğu'nun mucizevi dokunuşu yıpranmış saçları onarır. Köklere nüfuz ederek saç etrafında bir koruma kalkanı oluşturur.

Çörekotu Yağı

Etkileri ile bilim dünyasını hayrete düşüren saç dostu doğa mucizesi. Dökülmeye ve tüm saç problemlerine karşı etkilidir.

Kekik

Saça faydaları asırlardır bilinen bir akdeniz mucizesi. Saç dköklerini uyarır, dökülmeyi yavaşlatır.

Biberiye

Saç derisi metabolizmasını dengeler ve kan dolaşımını artırır. Bu sayede saç köklerini güçlendirir.

Papatya

Saçları canlandıran Papatya, antibakteriyel, anti-alerjik ve yara iyileştirici özellikleriyle bilinir.

Badem Yağı

E Vitamini ve proteinden zengin badem yağı, kuru saçlar için ideal oranda besleyici, koruyucu ve nemlendiricidir.

Susam Yağı

İçerdiği kalsiyum ve E Vitamini ile saçları besler ve güçlendirir. Dolgunluk kazandırır, saç kırılmalarını önler.

Jojoba Yağı

Saç derisi yağına yapısal olarak en yakın yağ olarak bilinir. Kırılmaları önler, canlı, yumuşak ve parlak bir görünüm kazanır.

Fındık Yağı

İçerdiğindeki elementler ile tabiatın saçlarınıza uzattığı yardım eli. Oleik asitten zengin fındık yağı saç derisini temizler ve hızlı uzamayı destekler.

Dulavratotu

Hızlı saç uzamasını, dökülmenin ve kepeğin önlenmesini sağlar. Saç derisini cilt hastalıklarına karşı korur ve güçlendirir.

Buğday Yağı

E vitamininden zengin buğday yağı, saç derisi üzerinde canlandırıcı ve nemlendirici etkiye sahiptir.. Yıpranmış saçları besler ve korur.

E VİTAMİNİ

Saçın nem dengesini düzenler, canlılık kazandırır. Dökülme, saç tellerinin kuruması ve saç altı derisi problemlerine karşı etkilidir.

B VİTAMİNİ

B vitamini, saç ve cildin altın koruyucusu olarak adlandırılır. Enerji üretimine yardımcı olarak hücre yaşlanmasını geciktirir.

B1 (Thiamine)

Kan dolaşımını artırır, saç köklerinin beslenmesini sağlar. Saç büyümesini hızlandırır, hacim kazandırır.

B2 (Riboflavin)

Saç köklerini uyarır ve derinin oksijen alımını kolaylaştırır. Kepek oluşumunu engeller.

B6 (Pyridoxine)

Eksikliği halinde saç telleri zayıflar ve kopar. Saç foliküllerinin sağlıklı bir şekilde gelişmesi için gereklidir.

B12 (Cyanocobalamine)

Kadın tipi dökülmenin önlenmesinde etkilidir. Eksikliğinde dökülme ve gri saç rengi (depigmentasyon) görülür.