HC Kullananlar Ne Diyor?

Aşağıda yer alan yorumlar, HC kullanıcılarının bize mail yoluyla ilettiği %100 gerçek yorumlardır ve üzerlerinde hiçbir değişiklik yapılmadan yayınlanmaktadır. Siz de HC kullandıktan sonraki yorumunuzu [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Şule Göçmen Kurban

Merhaba bu ürünü iki aydır kullanıyorum. Saç tellerim kalınlaştı, dökülmesi kesildi, gözle görünür şekilde inanılmaz dolgunlaştı. Müthiş parlak bir görünüme kavuştu saçlarım. Öyle ki bunun arkadaşlarım bile farkında. Soranlara HC diyorum. Saçlarımla ilgili korkularım vardı HC sayesinde kalmadı. Teşekkürler HC.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Didem Üner

Başarılı bir ürüne ne kadar sadık kalırsan o kadar verimini alırsın. Ben de bunu 21 gün içerisinde bakım kompleksini kullanarak bir kez daha anlamış oldum. Saçlarım inanılmaz derecede mahvolmuştu ve bir türlü uzatamıyordum. Kuaförler artık benim için işkence haline gelmişti. Fön çektirdiğimde bile yıpranan bir saçım vardı. Ama bu kullandığım ürün bambaşka birşey. Kokusu bir kere çok güzel, bakımı çok güzel veeee saçımı uzatıyor. İnanamadım uzayınca :) Annem genelde bu tarz ürünler aldığımda yine gereksiz yere aldın diye yorum yapar ama o bile çok şaşırdı. Ben şahsen çok memnunum. Bitkisel olması çok iyi. Benim alerjim olmasına rağmen etkilemedi. Son derece sağlıklı olduğunu düşünüyorum :)

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Elif Doğanay

Merhaba HC, Herkes gibi benim de saç problemlerim vardı. Birgün internette tesadüfen reklamınızla karşılaştım ve merakla inceledikten sonra siparişimi verdim. Bu benim internette ilk alışverişim oldu. Söylenen sürede kargo teslimatım yapıldı ve aynı gün kullanmaya başladım ve hakikaten inanılmaz etkilerini görmeye başladım. Bu arada kargo teslimatı sırasında POS makinasından kaynaklanan bir problem olmuştu. HC'yi aradım...

Merhaba HC, Herkes gibi benim de saç problemlerim vardı. Birgün internette tesadüfen reklamınızla karşılaştım ve merakla inceledikten sonra siparişimi verdim. Bu benim internette ilk alışverişim oldu. Söylenen sürede kargo teslimatım yapıldı ve aynı gün kullanmaya başladım ve hakikaten inanılmaz etkilerini görmeye başladım. Bu arada kargo teslimatı sırasında POS makinasından kaynaklanan bir problem olmuştu. HC'yi aradım. Akşam saatlari olmasına rağmen telefonuma cevap verildi, durumumu anlatım ve çok kısa bir sürede sorunu çözdüler. Evet, ürün güzelliğinin yanında bir de firma ve çalışanlarının güvenirliği olunca iki kat daha güzel oluyor... ERC KOZMETİK ÇALIŞANLARINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM...

Yorumun Devamını Oku
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Derya Kösedağ

Her banyoda tutam tutam elime gelen saçlar çok moralimi bozuyordu. Hiç işe yaramasa en azından saçlarım bitkisel yağ görür düşüncesiyle satın aldım. Ürünü aldıktan ve gerçekten düzenli kullandıktan sonra (2 günde 1) saç dökülmesi 2 hafta içerisinde durdu. Yaklaşık 1 ay kullandıktan sonra kalıcı çözüm olup olmadığını anlamak için bıraktım ve 1 ay ara verdim.. Kesinlikle dökülme olmadı ve şimdi saçımın hızlı uzaması için kullanıma devam ediyorum. Benim şansım mı bilmiyorum ama işe yaradı işte :)

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Suna Aslantaş

Saçlarımın rengini yakarak açma yöntemiyle çoğu bayanın da yaptığı gibi açtırmıştım. Fakat sonuçlarının ne derece kötü olacağını tahmin edememiştim. Saçlarım berbat bir hal aldı, yandı. Yumuşaklıktan eser kalmadı ve kestirmek zorunda kaldım. Daha sonra 6 ay boyunca hiç boyamadım, dinlenmeye bıraktım. Ama saçlarımdaki ne sertlik gitmişti ne de uzuyordu. Ben de internette dolaşıp doğal ürünlerden çare ararken HC'yi keşfettim. Daha ilk kullanımda saçımdaki parlaklığı, yumuşaklığı ifade edemiyorum...

Saçlarımın rengini yakarak açma yöntemiyle çoğu bayanın da yaptığı gibi açtırmıştım. Fakat sonuçlarının ne derece kötü olacağını tahmin edememiştim. Saçlarım berbat bir hal aldı, yandı. Yumuşaklıktan eser kalmadı ve kestirmek zorunda kaldım. Daha sonra 6 ay boyunca hiç boyamadım, dinlenmeye bıraktım. Ama saçlarımdaki ne sertlik gitmişti ne de uzuyordu. Ben de internette dolaşıp doğal ürünlerden çare ararken HC'yi keşfettim. Daha ilk kullanımda saçımdaki parlaklığı, yumuşaklığı ifade edemiyorum. O zamandan beri sadece 3 aydır ürünlerinizi kullanmama rağmen saçlarımda gözle görülür bir uzama var. Tabi bunun yanında parlaklık ve yumuşaklık kazanması da cabası. Kendimi çok daha iyi hissediyorum... HC'yi saç problemleri olmayanlara da şiddetle tavsiye ediyorum. Çünkü benim gibi kuaförlerin bu saç kurtarılamaz bir daha kestirmelisin dediği saçları kestirmeme gerek kalmadan sağlığına kavuşturduysa, yıpranmamış saçları ne kadar güzel bir hale getireceğini tahmin edemiyorum... HC'yi kullanmaya devam edicem... ve herkese gönül rahatlığıyla kullanmalarını öneriyorum.

Yorumun Devamını Oku
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Ümran Koyuncu

Birçok ürün denedim ama bu çok farklı bir ürün. Önce sadece saç uzama amaçlı aldım, ama ayrıca saçı besliyor, bunu farkedebiliyorsunuz.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Hakan Aydın

Merhabalar, saçlarımda dökülme problemi vardı ve çok bakımsızdı. Nette dolaşırken HC'yi gördüm ve yorumları okuktan sonra hiç tereddüt etmeden sipariş verdim. Saçlarımda gözle görülür bir değişiklik oldu eskiye nazaran daha güçlü uzamaya başladı. Ayrıca dökülen bölgeler kapanmaya başladı... Bugün 2. siparişimi verdim ve artık düzenli olarak bir HC kullanıcısıyım... Bu ürünü hayatımıza dahil eden herkese ve hızlı bilgilendirmeleri için müşteri hizmetlerine çok teşekkür ederim.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

İnci Akbulut

HC Doping'i kullanalı henüz 7 gün oldu ve etkisini hemen hissettirdi. Banyoda tutam tutam çıkan saçlarım daha az çıkar oldu. Uygulaması çok kolay. Saçımı yağlandırmadı. Daha parlak ve canlı oldular. İkinci şişeyi sipariş verdim bile...

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Filiz Yenihayat

Merhabalar. Bir ay önce facebookta dolaşırken hemen sağ köşedeki reklamınızı gördüm ve hemen tıkladım. Sitenizin tamamını inceledim. Ürünlerinizin içeriklerini okudum ve benim gibi yıllardır saçını uzatamamaktan şikayet eden insanların yorumlarını da okuduktan sonra ürününüzü denemeye karar verdim ve o gün sipariş verdim. Ertesi gün elime geçti. Ürünüzü o gün kullanmaya başladım. Haziran ayı başında 1. şişe bitti ve hemen 2. şişenin siparişini verdim...

Merhabalar. Bir ay önce facebookta dolaşırken hemen sağ köşedeki reklamınızı gördüm ve hemen tıkladım. Sitenizin tamamını inceledim. Ürünlerinizin içeriklerini okudum ve benim gibi yıllardır saçını uzatamamaktan şikayet eden insanların yorumlarını da okuduktan sonra ürününüzü denemeye karar verdim ve o gün sipariş verdim. Ertesi gün elime geçti. Ürünüzü o gün kullanmaya başladım. Haziran ayı başında 1. şişe bitti ve hemen 2. şişenin siparişini verdim. Saçlarım ince telli olduğu için benim ilk fark ettiğim değişiklik daha güçlü ve parlak oldular. İnsanlar saçlarıma dokunduğunda ipek gibi olduğunu söylediler. Bunları duyunca çok mutlu oldum. Gerçekten 1. şişenin sonuna doğru saçlarım baya uzadı. Benim merak ettiğim 2. şişede bitince ürüne ara vermem gerekiyor mu ya da kullanmaya devam edeceksem ne kadar sıklıkta uygulamam gerekli? Böyle bir ürün sunduğunuz teşekkür ederim. İyi çalışmalar diliyorum.

Yorumun Devamını Oku
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Fatih Çağşak

24 yaşındayım ve mobilya sektöründe çalışıyorum. İşimiz gereği tozlu ve stresli bir çalışma ortamımız var. Saçlarıma gereken bakımı sağlayamadığım için öncelikle önlerde açılmalar başladı. Sonrasında üst kısımda da seyrelmeler başlayınca saç analizi için saç ekim merkezine gittim. Yapılan analizlerde ekim gerekmediği, açılan kısımlarda büyümeyen saç tellerini yeterli besleyince sorunun kalkacağı söylendi. Araştırırken bu HC Doping ürününü inceledim...

24 yaşındayım ve mobilya sektöründe çalışıyorum. İşimiz gereği tozlu ve stresli bir çalışma ortamımız var. Saçlarıma gereken bakımı sağlayamadığım için öncelikle önlerde açılmalar başladı. Sonrasında üst kısımda da seyrelmeler başlayınca saç analizi için saç ekim merkezine gittim. Yapılan analizlerde ekim gerekmediği, açılan kısımlarda büyümeyen saç tellerini yeterli besleyince sorunun kalkacağı söylendi. Araştırırken bu HC Doping ürününü inceledim. Pek de umudum olmayarak deneme amaçlı aldım bu ürünü. Sabah ve akşam kulanım ve faydasını ilk haftalarda görmeye başladım. Saçlarım daha güçlü olmaya başladı. Üstelik şekil verici kullanmaya gerek de olmuyor. Günlük kullamda saçlarımda hoş bir koku oluyordu. Diğer ürünler gibi değil. Sürekli kullanılabilir bir ürün. Saçlarında problem olmayanlara bile koruma amaçlı olarak bu ürünü öneririm.

Yorumun Devamını Oku
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Arzu Özyürek Hazinedar

Benim saçlarım boyadan çok kurumuş ve sertleşmişti. Uzun süredir ne kadar ünlü marka varsa hepsini denedim ama hiç biri vaat ettikleri şeyleri veremediler. Saçlarım yine oldukça sertti. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle HC bakım yağını kullandım ve oldukça memnun kaldım. Saçlarım yumuşadı, parladı ve daha kolay şekil alır hale geldi. Bu ürünün hazırlanmasında emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Sibel Burma

HC Complex saç bakım ürününe başladığım günden beri aradaki fark beni çok mutlu etti... İlk başta inanmasam da sonrasındaki görülen etkiler gayet olumlu. Saç dökülmesini kabus olmaktan çıkardığı ve beslediği kesin... Herkesin alıp kullanmasını tavsiye ederim.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Pınar Avcı

Turizmci

Merhabalar Saçlarım kıvırcık ve ince telli. 27 yaşındayım ve bugüne kadar saçlarımla hep problem yaşadım. Yani sorunlu saçlarım vardı ve çalışan olarak her gün bakım ve özel ilgi istiyor. Bundan kaynaklı olarak saçlarımda yıpranma hat safaya ulaşmıştı ve birgün internet aracılığı ile ERC Kozmetik'in güzel ve özel olan ürünleri ile karşılaştım. Bir kereliğine denemek istedim ve inanın bu kadar hızlı değişimi görünce şaşırdım ki şaşırmamak elde değil. Diyebilirim ki saçlarım için hayatımda bulup bulabileceğim en iyi, güzel ve özel bir ürün.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Sibel Zeren

Şampuanı kullanmıştım, ancak bakım yağını azar azar her yıkama sonrası sürüp bırakıyorum. Uzun sürecek bir ürün. Bakım yağı alışkanlık yapar mı, ara ara bırakmak lazım mı? Şahane ürünler, memnun kaldım, ürününüzün Türkiye'de çok yaşandığı gibi kalitesini bozmadan devamınızı dilerim, Sevgiler...

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Sezen Doğruer

Bu sitede yazılan yorumları okudum ve sipariş ettim HC'yi. İSTER İNANIN İSTER İNANMAYIN AMA İLK DEFA KARGO İLE BİŞEY SİPARİŞ ETTİM. Eğer gerçekten işe yararsa ve bu maili o sitede görürsem gerçek olduğuna inanıcam yorumların. İnşallah gerçektir. Teşekkürler.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Mehmet Kayhan

Ürününüzü internette dolaşırken keşfettim. Diğer benzer ürünlerden ki fazlasıyla sanal alemde var, farkı doğal bir ürün olması ve tamamen bitkisel olması. Saçlarımda az da olsa dökülme vardı ve cansızdı. Hem şampuanı hem de doping ürününü düzenli olarak kullandım. Şu var ki kullanır kullanmaz kafanızın üzerinde saçlarınızda bir hareketlenme, bir tamir varmış gibi his uyandırıyor ve sonrası siz yatağınızdan kalktığınızda netice ortada tertemiz kılsız tüysüz bir yastık. Bundan daha güzel ne olabilir. 2. ürünü sipariş ettim ümit ediyorum ki kalitede düşme olmaz da biz de sizin devamlı müşteriniz oluruz.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Fatma Akkaya

Saçlarımın uzamasını öyle çok istiyordum. HC ile tanıştım ve kullanmaya karar verdim. O kadar güzel bir ürün ki mucize gibi resmen. Kullandıktan sonra gözlerime inanamadım. Saçlarım mükemmel uzadı. Hiç kullanmaktan vazgeçemeyeceğim.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Senem Özden

HC ürünleriyle bundan 2 yıl kadar önce tesadüf eseri internette tanıştım. O zamanlar çok daha pahalı ve bir türlü memnun kalamadığım ürünler kullanıyordum. Tam bir arayış içerisindeyken tamamiyle bitkisel olmasından dolayı ilgimi çekti ve kullanmaya karar verdim. Gerek sipariş aşamasındaki iletişimden gerekse ürünlerden inanılmaz şekilde memnun kaldım. HC'nin bütün ürünlerini gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum. Sevgilerimle

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Zeynep Hansoy

Merhaba, Ürünlerinizi uzun süredir takip ediyorum ve kullanıyorum. Özellikle saç bakım yağınızdan çok memnunum. Bu kadar başarılı bir ürün ürettiğiniz için sizleri tebrik etmek istiyorum. Size soracağım soru ise insan kaynakları hakkında. Ürünlerinizin araştırma geliştirme departmanı bulunmakta mıdır? Aktif olarak biyolog, kimyager gibi ihtiyaçlarınız var mıdır? Histoloji üzerine yüksek lisans yapmış bulunmaktayım. Fırsatım olursa da aynı doğrultuda doktoraya devam edeceğim. Saç konusu özellikle ilgimi çekmekte. Eğer beni bu konular hakkında bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Saygılar.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Seda Harmancı

Ürünü alırken tereddütlüydüm. Fakat kullandıktan sonra iyi ki almışım dedim ve çevremdeki insanlar bile değişikliği fark edip bu üründen almaya karar verdiler. 1 ay boyunca haftada 2 kez kullanmak bile saçınızı kendine getiriyor. Ben tekrar sipariş vereceğim fakat tek bir eleştirim olacak ürünün sıkma kısmı kullanışlı değil. Az akıyor, sprey şeklinde ya da daha kullanılabilir şekilde tasarlanırsa çok daha iyi olur.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Fatma Güngör

Gerçekten üründen çok memnun kaldım. Saçlarım da kaynak vardı ve çıkardığımda saçlarım çok döküldü ve yıprandı. Ama ürünü ne zaman kullanmaya başladım hemen faydasını gördüm ve herkese tavsiye ediyorum...

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Neslihan Gökhan

Merhaba :) Uzun zaman sonra tekrar kullanmaya başladım, sonuç her zaman ki gibi muhteşem. Bu üründe en sevdiğimm özellik ilk defa uygulandığında bile farkını göstermesi. Saçlarım yumuşacık ve pırıl pırıl oldu. Şekil alması kolaylaştı. Daha uysal, daha dolgun oldu. Dediğim gibi bundan sonra düzenli uygulayacağım. Haftada 3 defa falan uygulamayı düşünüyorum daha çabuk etkisini göstersin diye. Biraz sabırsızım ben. En çok istediğim şey saçlarımın çabucak uzaması ve kırılmaması...

Merhaba :) Uzun zaman sonra tekrar kullanmaya başladım, sonuç her zaman ki gibi muhteşem. Bu üründe en sevdiğimm özellik ilk defa uygulandığında bile farkını göstermesi. Saçlarım yumuşacık ve pırıl pırıl oldu. Şekil alması kolaylaştı. Daha uysal, daha dolgun oldu. Dediğim gibi bundan sonra düzenli uygulayacağım. Haftada 3 defa falan uygulamayı düşünüyorum daha çabuk etkisini göstersin diye. Biraz sabırsızım ben. En çok istediğim şey saçlarımın çabucak uzaması ve kırılmaması. Kırıklardan çok çekiyorum. Bu da benim suçum elbette. Çok fazla kimyasal işlem uygulandı saçlarıma ama bundan sonra işlem yaptırmamaya kararlıyım. 2 ay önce boyamıştım en son saçlarımı bir daha boyamayı düşünmüyorum. Beyazlarla tanışana kadar tabi :)) Yaz sıcagında fön, düzleştirme, şekillendirme de yapmadım hiç. HC ile saçlarım sağlığına kavuştuktan sonra şekillendirme yapmaktan korkacağımı zannetmiyorum. Çok teşekkürler gerçekten iyi ki varsınız...

Yorumun Devamını Oku
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Ceyda Özbaladur

Ürünü geçen sene keşfettim, saçlarım boyalardan dolayı çok yıpranmış güçsüz ve sağlıksızdı. Denemediğim ürün kalmamıştı. Nette gezinirken HC'yi gördüm, almak konusunda tereddüt etsem de son çare olarak denemeye cesaret ettim ve iyiki de etmişim. HC bakım komplekini 3-4ay kadar kullandım. Saçlarım normalden 2 kat daha fazla uzadı, dökülmelerim hissedilir derecede azaldı. Hangi birini saysam ki; daha sık kullandıkça saçı fönlemeye bile gerek kalmadığını gözle görülür derece fark ettim. Kesinlikle vazgeçemeyeceğim bir ürün oldu artık benim için :) Erkeklerde saç bakımına düşükün olanlar için, bayanlarda ise yıpranmış saç görüntüleri yüzünden saç kestirmek zorunda kalmaktan nefret edenler için şiddetle öneriyorum. Daha ne diyeyim...

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Ayça Seda Uzun

Arkadaşlar ben uzun zaman önce HC'yi kullandım. HC yağının içeriğinden bahsetmem uzun olur çünkü bir çok vitamini içinde barındırıyor. Her neyse yağından az kullanmanız yeterli. Dikkat ederseniz saça bir miktar uyguladıktan sonra saç derisinin içine kadar işlediğini hissedebiliyorsunuz. İlla ki şampuanı da almak zorunda değilsiniz. Ben sadece yağını kullanırken yeğenime de şampuanını vermiştim. Şimdi tekrardan sipariş verdim. Ben öyle laf olsun diye yazmam. Herkes tarafından bakımlı saçlar fark edildiğinde anlayabiliyorsunuz işe yaradığını.