HC Kullananlar Ne Diyor?

Aşağıda yer alan yorumlar, HC kullanıcılarının bize mail yoluyla ilettiği %100 gerçek yorumlardır ve üzerlerinde hiçbir değişiklik yapılmadan yayınlanmaktadır. Siz de HC kullandıktan sonraki yorumunuzu [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Meryem Avcı

Blogger - maryslifenet.net

Kullanmadan önce iyice çalkalamak gerekiyor. Su ve yağ ikilisinden oluştuğu için iyi bir makyaj temizliği için homojen bir şekilde karışması lazım… Çalkaladıktan hemen sonra pamuğa dökmeye özen gösteriyorum zira su ve yağ hemen ayrışıyor. Göz makyajlarımda baz, water proof yani suya dayanıklı ürünler kullandığımdan dolayı çift fazlı ürünleri tercih ediyorum. Makyaj temizleme pedini gözlerime hafif şekilde bastırıyorum...

Kullanmadan önce iyice çalkalamak gerekiyor. Su ve yağ ikilisinden oluştuğu için iyi bir makyaj temizliği için homojen bir şekilde karışması lazım… Çalkaladıktan hemen sonra pamuğa dökmeye özen gösteriyorum zira su ve yağ hemen ayrışıyor. Göz makyajlarımda baz, water proof yani suya dayanıklı ürünler kullandığımdan dolayı çift fazlı ürünleri tercih ediyorum. Makyaj temizleme pedini gözlerime hafif şekilde bastırıyorum. Hemen çektiğimde çıkarmıyor biraz bekletmem ve hafif ovuşturmam makyajın çıkmasını sağlıyor. Ağır göz makyajı ya da kalıcı rujları çok iyi bir şekilde çıkarıyor. Ama dediğim gibi hafif bir şekilde masaj yapmanız lazım. Cildimi yakmadı, hassasiyet oluşturmadı. Makyajımı temizledikten sonra yağlı bir his bırakmadı.

Yorumun Devamını Oku
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Pınar Özdemir

Saçlarımla ilgili bitmeyen sorunlarım vardı. Seyrek ve uzamıyorlardı. Ürününüzü aldım düzenli kullandım çok memnun kaldım.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Ömer Faruk Hamamcıoğlu

Kargomu bugün aldım teşekkür ederim. Sonuna kadar tavsiye ediyorum. Çevremdeki herkes farkınızı fark edebiliyor. Ben bu farkı sizin sayenizde tekrar kazandım. Şiddetle tavsiye ettiğim herkes beni arayıp teşekkür ediyorlar.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Feyzan Keçeci

Bir kadın için en önemli güzelliği saçlarıdır bence. Saçı güzel kadın o sabaha 1-0 önde ve moral dolu başlar. İlk yıkamada bile saçlarıma kattığı canlılık çok güzeldi. Sık yıkamadan dolayı rengi solan saçlarımı canlandırması ise beklemediğim bir güzellik oldu. Saç dökülmesini önlemede de başarılı bu ürünü saçlarını seven herkese tavsiye ederim...

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Ebru Tunçer

Blogger - Ebru'nun Mutfağından

Kremin ambalajı bile çok şık tasarlanmış şeffaf kapağın altında kavanozlardaki sistemin aksine pompalı bir sistem yapmışlar böylelikle hem daha hijyenik bir kullanım sağlıyor hem de daha pratik. Kremin dokusunu ve yoğunluğu cilde sürdüğüm anda yarattığı hissi çok sevdim. Anti aging kremler daha önce hiç denemediğim için önyargılıydım ama bu kremle sanırım sevmeye başlıyorum.

Işın Karaca
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Işın Karaca

Sanatçı

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile HC ürünlerini kullanmaya başladım ve tam anlamıyla müptelası oldum diyebilirim. O günden beri tüm HC ürünlerini düzenli olarak kullanıyorum ve hatta yakın çevreme de kullanmaları konusunda şiddetle tavsiyede bulunuyorum. Deneyenlerin kesinlikle pişman olmayacağı ve vazgeçemeyeceği doğal ve etkili ürünler... Sizlere de tavsiye ederim.

Burcu Güneş
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Burcu Güneş

Sanatçı

HC Ürünlerini internette dolaşırken keşfettim. Saçlarımın rengini açtığım için saçlarıma yoğun bakım yapan ve onaran bir ürün arayışındaydım. Doğal ürünlere meraklı olduğumdan bitkisel olması da ilgimi çeken özelliklerden biri oldu açıkçası.. Sitesindeki tüm bilgileri okuyunca denemek için sipariş verdim...

HC Ürünlerini internette dolaşırken keşfettim. Saçlarımın rengini açtığım için saçlarıma yoğun bakım yapan ve onaran bir ürün arayışındaydım. Doğal ürünlere meraklı olduğumdan bitkisel olması da ilgimi çeken özelliklerden biri oldu açıkçası.. Sitesindeki tüm bilgileri okuyunca denemek için sipariş verdim. Saçlarımın ilk haftadan itibaren güçlendiğini, parladığını, canlandığını ; bir ay içinde de yeni çıkan saçlarım olduğunu ve aynen söylenildiği gibi saçlarımın hızlanarak ve güçlenerek uzadığını farkettim..

Hem HC Şampuan, hem de HC Saç Bakım Kompleksini kullanıyorum.. Saç bakım kompleksini sürüp saçlarımı İspanyollar gibi yapıştırıp geriye doğru toplayarak çıktığım zamanlar oluyor. Tüm gün öyle kalabiliyor bazen ve o halini çok soran oluyor, kokusu da gayet güzel.. Saçlarını seven ve yeni bakım ürününe ihtiyaç duyanların güvenle kullanabileceği bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Daima sevgiyle :)

Yorumun Devamını Oku
Şenay Gürler
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Şenay Gürler

Saçlarım, yaptığım iş sebebiyle zaman içinde yıpranmış ve bakımlı saç görünümünü kaybetmişti. HC saç ürünlerini tavsiye üzerine kullanmaya başladıktan yaklaşık 1 hafta sonra, saçlarımda gözle görülür bir değişim söz konusu oldu. Ürünlerin tamamen doğal olması, gönül rahatlığıyla kullanabilmemi ve çevreme tavsiye edebilmemi sağlıyor. Son zamanlarda kullandığım saç ürünleri arasında çevreme önerdiğim tek marka HC.

Pınar Dilşeker
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Pınar Dilşeker

Sanatçı

Her gün fön ve kimyasal boya işlemlerinden dolayı saçlarım kuru, yıpranmış ve incelmişti. Bir arkadaşım sayesinde HC ürünlerini kullanmaya başladım. Saçlarımda 2 haftada inanılmaz gözle görülür değişiklikler oldu. Daha kuvvetlendi ve daha parlak ve kolay şekil alır hale geldi. Ayrıca dökülmelerimde azaldı.

Artık saç bakımımı HC ürünleriyle yapmaya karar verdim. Ayrıca şampuanın ve bakım ürününün kokusu da çok güzel, insanı asla rahatsız etmiyor. Bu yüzden herkese rahatlıkla kullanmalarını tavsiye ediyorum. Sevgilerimle...

Seçkin Piriler Tangöze
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Seçkin Piriler Tangöze

Manken - Fotomodel

Saçlarımla ilgili sorunlarım uzun yıllardır var. Özellikle mesleğim dolayısıyla sürekli işlem gören ve bu nedenle de canlılığını ve hacmini kaybeden saçlarım için uzun süredir çeşitli ürünler kullanıyorum. Denediğim ürünlerden istediğim sonucu alamadığım için sık sık saçlarımı kestirmek zorunda kaldım. Bu nedenle uzun ve gür saçlar benim için sadece çıt çıt, kaynak ya da postişlerle mümkün olabiliyordu. HC ile internette tanıştım...

Saçlarımla ilgili sorunlarım uzun yıllardır var. Özellikle mesleğim dolayısıyla sürekli işlem gören ve bu nedenle de canlılığını ve hacmini kaybeden saçlarım için uzun süredir çeşitli ürünler kullanıyorum. Denediğim ürünlerden istediğim sonucu alamadığım için sık sık saçlarımı kestirmek zorunda kaldım. Bu nedenle uzun ve gür saçlar benim için sadece çıt çıt, kaynak ya da postişlerle mümkün olabiliyordu. HC ile internette tanıştım. Merak edip sipariş verdim ve kullanmaya başladıktan çok kısa bir süre sonra, ne kadar etkili bir ürün olduğunu anladım. Uzun süredir kullanıyorum. Hatta hamileliğim süresince de kullanmaya devam ettim. Hamileliğin yan etkileri olan saç dökülmeleri, kırılmaları ve parlaklık kaybı gibi sorunları hiç yaşamadım. HC ürünleri hamilelik süresince saçlarımın dökülmesini engellediği gibi sağlıklı ve gür bir şekilde uzamaya devam etmesini sağladı. Kadınların en önemli aksesuarı olan saçların doğru ürünle istenildiği gibi canlı ve bakımlı olabileceğini anlamış oldum. HC yi tüm saç sorunu yaşayan kadınlara kesinlikle öneriyorum.

Sevgiler....

Yorumun Devamını Oku
Eva Maya
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Eva Maya

Manken - Fotomodel

HC uzun zamandır arayıp ta bulamadığım bir ürünmüş. HC ile bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım. Saçlarım çok olmasına rağmen fazlasıyla kırık ve sağlıksız görünüyordu. Gördüğüm her ürünü kullandım. Hatta en iyi markaların en iddialı ürünlerini kullanmama rağmen olumlu sonuç alamadım.
HC Complex; kullandığım ve faydasını en kısa sürede gördüğüm tek ürün. Saçlarıyla sorun yaşayan ve bir türlü çaresini bulamayan tüm kadınlara tavsiye ediyorum. Tamamen bitkisel ve uygulaması çok kolay olan HC Complex ve şampuanları bakım kürlerimin içinde en önemli olanları.

Tanyeli
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Tanyeli

Oryantal Dansçı

Mesleğim gereği saçlarıma oldukça özen göstermem gerektiğinden devamlı bakım yapmaktayım... Bir arkadaşımın tavsiyesiyle HC ürününü kullandım...

İlk kullanımda bile yumuşak, parlak ve kolay şekil aldığını söyleyebilirim... Yurtiçi ve yurtdışı birçok çalışmalarım olduğundan sürekli haftada 2 gün yapamıyorum, ama yaptığım süre boyunca saçımın ne kadar sağlıklı ve canlı olduğuna defalarca şahit oldum.. Kokusu oldukça güzel, saçtan çok kolay bir şekilde arınıyor.. Saçına değer veren herkese özellikle tavsiye ediyor ve tüm ERC KOZMETİK çalışanlarına teşekkürlerimi ve sevgilerimi yolluyorum...

Hakan Ünsal
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Hakan Ünsal

Eski Milli Futbolcu - Spor Yorumcusu

HC'nin ilk AR-GE çalışmalarından bugüne kadar geçen uzun bir sürecin en yakın tanıklarından ve ürünü ilk kullananlardan biri olarak, gelinen noktadan büyük bir mutluluk ve gurur duymaktayım.

HC Complex'i belirtildiği şekilde ve düzenli kullandığınız taktirde, tamamen doğal bir saç bakımı yaparak saçlarınızdaki olumlu değişikliği hissedeceğinize ve etkisini kısa zamanda göreceğinize eminim...

Saçlarımda yaşadığım dökülme ve bakım problemlerim nedeniyle yıllardır vazgeçilmezlerim arasında olan HC'yi saç sorunu yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

Bora Gencer
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Bora Gencer

Sanatçı

HC ile ilk defa kendi TV programımda tanıştım.. Saçlarımda o zamanlar meydana gelen dökülme sorunlarım nedeniyle ilgimi çekti ve kullanmaya başladım.. Birkaç kullanım sonucunda saçlarımda meydana gelen değişiklik oldukça memnuniyet vericiydi.. Dökülme problemimin ortadan kalkması bir yana, saçlarımın canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasından dolayı, o günden bu yana kullanmaktayım.. Gerçekten başarılı ve etkili bir ürün, tebrik ederim...

Servet Çetin
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Servet Çetin

Milli Futbolcu

Düzenli olarak kullandığım HC Şampuan ve HC Saç Kremi'nden oldukça memnunum. Benim gibi yoğun spor aktiviteleri sonrası saç bakımı problemi yaşayan ve saçlarına özen gösteren herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Müfide İnselel
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Müfide İnselel

Söz Yazarı - Besteci - Oyuncu

HC ürünleriyle 1 yıl önce dizi seti sırasında tanıştım ve buna da çok memnun oldum. :) İlk kullanımda bile saçlarımdaki canlılığı ve ışıltısını çevremdekiler dahi farketti. Kullanımının basitliğini, kolayca arınmasını ve kokusunu çok seviyorum.

Bakım yağıyla geçirdiğim vakitlerde kendimi doğanın kucağına düşmüş gibi hissediyorum... Buradaki (Sinop-Parmaklıklar Ardında) bütün oyuncu arkadaşlarıma ve ekibe de önerdim. Şimdi hepimiz sadık HC kullanıcılarıyız:)

Ve bütün samimiyetimle, saçlarında sorunu olan ya da olmayan herkese ısrarla öneriyorum!

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Tuğba Tazegül Çelik

Merhaba. Göz kremini kullandıktan sonra size yorum yapacağımı söylemiştim. Öncelikle sonsuz teşekkür ediyorum emeği geçen herkese. Bin tane yere başvurduğumda gözaltınız genetik bişey yapılamaz cevabı aldığım halde sizin mucizevi kreminiz sadece 15 gün olmasına rağmen farkedilir derecede sonuç verdi. Zaten gönül rahatlığı ile almıştım önceden de kullandığım ürünleriniz olduğu için ben kullanmaya ve size minnet duymaya devam edeceğim. Allah işlerinizin devamını sağlasın bol kazançlar diliyorum, sonsuz teşekkür ederim. Daha çok görüşeceğiz bu mucizevi ürünleriniz sayesinde :)

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Hülya Görel

Ben HC'yi internet sitesinde gezerken gördüm ve inceledim. Başta tereddütte kalsam da aldım yorumlara bakarak... ve diyorum ki iyi ki almışım. Bu ikinci kullanışım. Saçlarım canlandı, yumuşadı. Çok memnun kaldım. Eminin ilerleyen zamanlarda uzayacak. Önemli olan düzenli kullanmak. Ben yorumları okuyarak aldım ve ben de yorum yapma gereksinimi duydum. Çünkü yorumlarda yazılanlar kesinlikle doğru. Sadece düzen ve sabır gerektiriyor. HC'ye teşekkür ediyorum ve denemenizi tavsiye ediyorum. :)

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Safiye Karabulut

Bilgisayar Öğretmeni

Ürününüz için mucizevi demek zorundayım... 10 yıldır yılda 2 kez olmak üzere röfle yaptırıyordum. Ta ki sonunda strese de baglı olarak saclarımın ön ve yanlardan seyrekleştiğini fark edinceye kadar. Yaklaşık 1-2 yıl dogru urun aramak ıcın kendımı paraladım dıyebılırım. İçtenlıkle soyluyorum kullanmadığım urun denemedığım sey kalmamıstı. Ama gecıcı etkılerı oluyor saclarımın kalıtesını bır turlu arttıramıyordum...

Ürününüz için mucizevi demek zorundayım... 10 yıldır yılda 2 kez olmak üzere röfle yaptırıyordum. Ta ki sonunda strese de baglı olarak saclarımın ön ve yanlardan seyrekleştiğini fark edinceye kadar. Yaklaşık 1-2 yıl dogru urun aramak ıcın kendımı paraladım dıyebılırım. İçtenlıkle soyluyorum kullanmadığım urun denemedığım sey kalmamıstı. Ama gecıcı etkılerı oluyor saclarımın kalıtesını bır turlu arttıramıyordum. ınternette arastırma yaparken tamamen (kımsenın tavsiyesı olmadan) tesadüfi şekilde urununuzu görüp hadı bakalım bı de bunu deneyelım demek suretıyle:)(bu kadar vahımdım yanı kımseden duymamısım cesaretle alıyorum) aldım..... aldım... aldım... :))))) ve alacağım alacağım alacağım:))))) sonsuz sonsuz tesekkurler. Saclarım yumusak daha canlı kuruluk artık yok.. ve kucuk saclarım cıktı Allah'a emanet:) sizin vesilenızle tekrar tekrar teskkurler.. bu yorumu okuyup da birilerine vesile olursam ne mutlu bana. Bu urunu herkese taviseye ediyorum :)))))

Yorumun Devamını Oku
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Tuğba Kaynak

Öncelikle merhabalar. Ben HC ile yıllar önce tanıştım ve uzun süredir de yanımdan hiç ayırmıyorum. Saçlarım bebek saçları kadar ince ve kırılgan bu sebeple de her ürünü kullanamıyorum. Ayrıca aslında en önemli özelliği de zararlı kimyasallardan yoksun olması. Şimdiye kadar bir çok ürün kullandım. En pahalısı bile beni bu kadar tatmin edemedi. Bu ürünü her kullandığımda çevremdekiler saçlarıma ne yaptığımı sorup hemen onlarda sipariş veriyorlar. Artı kapıda ödeme özelliği de bir başka olumlu yanı. Meraklılarına saçın çabuk uzamasını sağlarken dökülmesi, güç kazanması ve sağlıkla parlamasına da yardımcı oluyor. Kesinlikle denemelisiniz, deneyince zaten vazgeçemeyeceksiniz.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Duygu Esen

Ben 19 yaşında üniversite öğrencisiyim. Aileden gelen bir özellikle saçlarım ince telli ve asla uzamıyor. İnternette saçlarımın bakımıyla ilgili araştırma yaparken 1 ay önce bu ürünle tanıştım. İlk başlarda pek umutlu değildim ama kullandıkça saçlarımdaki hızlı değişimi farkettim. Uzamaya başladılar ve hiç olmadıkları kadar parlak ve yumuşaklar. Böyle bir ürün ürettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. Ayrıca bugün 2. kez sipariş ettiğim ürün geldi...

Ben 19 yaşında üniversite öğrencisiyim. Aileden gelen bir özellikle saçlarım ince telli ve asla uzamıyor. İnternette saçlarımın bakımıyla ilgili araştırma yaparken 1 ay önce bu ürünle tanıştım. İlk başlarda pek umutlu değildim ama kullandıkça saçlarımdaki hızlı değişimi farkettim. Uzamaya başladılar ve hiç olmadıkları kadar parlak ve yumuşaklar. Böyle bir ürün ürettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. Ayrıca bugün 2. kez sipariş ettiğim ürün geldi. Ürün kutusunda sızdırma yapmış ve şişe yarıya inmiş. HC çalışanlarına bir mail attım ve 15 dakika içinde bana geri döndüler. Müşteri temsilcisi ücretsiz olarak yeni bir ürünü adresime çıkarttı. Bunun için ayrıca teşekkür ediyorum. Size iyi çalışmalar umarım her zaman çalışma disiplininiz böyle olur.

Yorumun Devamını Oku
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Ebru Özbek

Doktor

HC şampuanı internette; doğum sonrası dökülen ve zayıflayan saçlarım için şampuan ararken tesadüfen buldum. İnanın şu zamana kadar o kadar çok şey denedim ki hiç biri HC kadar etkili değildi. Ben doktorum ve boş şeylere asla zaman harcamam. HC'nin saç kökü için gerekli her türlü desteği içerdiğini görünce kullanmam lazım dedim ve 3 aydır kullanıyorum. Dökülen saçlarımın yerine yeni saçlar çıktığını ve eskisinden daha az döküldüğünü daha canlı olduğunu görünce doğru karar verdiğimi anladım...

HC şampuanı internette; doğum sonrası dökülen ve zayıflayan saçlarım için şampuan ararken tesadüfen buldum. İnanın şu zamana kadar o kadar çok şey denedim ki hiç biri HC kadar etkili değildi. Ben doktorum ve boş şeylere asla zaman harcamam. HC'nin saç kökü için gerekli her türlü desteği içerdiğini görünce kullanmam lazım dedim ve 3 aydır kullanıyorum. Dökülen saçlarımın yerine yeni saçlar çıktığını ve eskisinden daha az döküldüğünü daha canlı olduğunu görünce doğru karar verdiğimi anladım. Kesinlikle bir doktor olarak HC şampuanı ve yanında mutlaka bakım kürünü kullanmanızı tavsiye ediyorum mutlaka deneyin. Bu yorumu yazmak için 3 ay bekledim . Çünkü gerçek sonuçları yazmak istedim. Bir bayan olarak saç dökülmesinin nasıl insanı yıprattığını , sosyal hayatını nasıl etkilediğini , insanların direk saçınıza baktığında nasıl içinizin sızladığını çok çok iyi biliyorum. O yüzden tüm içtenliğimle ve iyi niyetimle düşünlerimi sizinle paylaşmak istedim. ERC kozmetik firmasının işine çok saygılı ve ilgili ekibine de çok teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere...

Yorumun Devamını Oku
Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Elif Can

Selam. Ben saç uzamasıyla ilgili araştırma yaparken sizin reklamınızı gördüm, ilgimi çekti denemekte fayda var dedim ve hemen sipariş verdim. Bana sipariş verdiğim anda geri dönmeniz oldukça hoşuma gitti. Ayrıca ürünün içerisindeki kullanma talimatında (altını çizerek söylüyorum) samimi, doğal, güvenilir ifadelerden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Bu beni etkiledi. Hemen kullandım ve ilk kullanımda bile saçlarım yumuşacık oldu. Saçımda boya ve oriel var ve ilk defa saç kremine ihtiyaç duymadım. Teşekkür ederim size... Sevgimle.

Genel Memnuniyet
Etkileri
Kullanım Kolaylığı
Müşteri Hizmetleri

Dilek Kalem

Merhabalar, ben Sivas'ta yaşıyorum ve 33 yaşındayım. Kendime her konuda çok özen gösteririm. Özellikle saçlarıma... Ama maalesef saçlarım hem kuru hem ince telli hem dalgalı ve stres ve kansızlıktan çok fazla dökülmüş, hiç uzamaz, bakımı çok zor. Kestiririm bir hafta sonra kırılır, tiftik gibi durur. Bugüne dek birçok ürün denedim. Neredeyse tüm pahalı ürünleri kullandım ama hiçbiri fayda etmedi, etti ise de kısmen istediğimi bulamadım...

Merhabalar, ben Sivas'ta yaşıyorum ve 33 yaşındayım. Kendime her konuda çok özen gösteririm. Özellikle saçlarıma... Ama maalesef saçlarım hem kuru hem ince telli hem dalgalı ve stres ve kansızlıktan çok fazla dökülmüş, hiç uzamaz, bakımı çok zor. Kestiririm bir hafta sonra kırılır, tiftik gibi durur. Bugüne dek birçok ürün denedim. Neredeyse tüm pahalı ürünleri kullandım ama hiçbiri fayda etmedi, etti ise de kısmen istediğimi bulamadım. Son zamanlarda kendime yağlardan bir formül yaptım, ne kadar saça faydalı iğne yağ varsa hepsini kattım maske oluşturdum. Evet, onun kısmen faydası oldu. Dökülmesi durdu, biraz sağlıklı hale geldi ancak istediğim parlaklık canılılık yine oluşmadı. Bir iki ay önce ise bu ürünü bir sitede gezerken gördüm. Çok tereddüt ettim ancak iki ay sonra "dur alayım, denemekle bişey kaybetmem hem 10 çeşit yağ kullanıyorum bunun içinde 19 çeşit var, 100 TL - 200 TL verdiğim ürünler oldu bunuda deneyeceğim" dedim ve aldım. Kullanmaya başladım henüz çok yeni bir hafta oldu ama saçlarımda ki canlılığı yeniliği, ışıltıyı, gürlüğü herkes fark etti. Herkes saçına ne kullanıyorsun diye sormaya başladı. Hayatımda ilk defa insanlar bana saçına ne kullanıyorsun, ne kadar canlı güzel duruyor diyor ve ben de farkındayım saçlarımın daha parlak, daha canlı ve bakımlı durduğunun. Daha başka özel birşey de kullanmıyorum. (2-3 çeşit hatta her çıkan durulanmayan krem, jöle, briyantin, ne bulursam alıp kullanırdım) Hiçbirine gerek kalmadı. Bu arada ürün ile birlikte bir de sabun hediye geldi. Süper birşey... Saçlarım röfleli ve hayatta sabun süremem ama bu çok iyi geldi. Harika birşey. Şampuan gibi. Şimdi sadece iki kez sabunluyor, bir kez de şampuanından sürüp çıkıyorum hemen şekil alıyor ve nemli artık. Saçlarım uzamasına gelince, bakalım hele bir ay geçsin ona da yorum yaparım. Çok memnunum. Bir de saçlarım güzel olunca hem moralim iyi oluyor, hem kendimi çok iyi hissediyorum. Sevgili HC üreticileri gerçekten tek kelime ile mükemmel bir ürün hazırlamışsınız. Ben herşeyi takdir edip beğenmem ama bu ürüne hayran kaldım, sağolun. Sevgili bayanlar pahalı ürünlerle lütfen saçlarını daha fazla yıpratmasınlar her türlü ürünü deneyeceklerine sadece HC ürünleri kullansınlar. Hem uygun, paraları ceplerinde kalsın, hem de saçlarına sağlık gelsin, nefes alsın saçları. Şunu garanti verebilirim benim saçıma iyi gelen herkese iyi gelir. Her çeşit saça, her türlü saç dökülmesine gerçekten iyi gelecektir. Eminim ki bir iki kullanımda bu farklılıklar oldu düzenli kullanıldığında herhalde muhteşem saçalara sahip olacağım. İnşallah güzel de uzar. Herkese tavsiye ediyorum, edeceğim. Sevgili ERC üreticileri lütfen bu ürünü hızla yayın, herkes hatta tüm dünyadaki bayanlar DUYSUN, mahrum kalmasın ve siz ürününüzün kalitesini asla bozmayın. TEŞEKKÜRLER! BU ARADA UNUTTUM SABUNDAN İSTİYORUMMMMMMMM, SATILMIYORMUŞ AMA BEN İSTİYORUM LÜTFEN

Yorumun Devamını Oku